Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır? Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?


Medyumluk tanımı genel kanıya göre “ruhlarla konuşabilen” olarak bilinir. Ama bu kadar basite indirgenemeyecek kadar önemli ve dünya da gerçek anlamda saygı duyulan bir meslektir. 

Birçok büyük güç diyebileceğimiz ülkenin iç ve dış meselelerinde medyumlardan faydalandığını ve sorunlarını çözdüğünü biliyoruz. Bu bağlamda gerçek medyum nasıl olur? Sorusunu da sormak gerekiyor. Sadece ülkemizde kendine medyum diyen 1000’in üzerinde insan olduğu bilinmektedir. 

Bu kadar çok insanın bu saygın mesleği yapabiliyor olması çok da gerçekçi gelmiyor. Çünkü medyumluk tamamen sonradan öğrenilebilecek bir meslek dalı değildir. Doğuştan gelen birtakım yetenekler ancak sonradan alınan eğitimlerle desteklendiği zaman gerçek medyum diyebileceğimiz insanlar kusursuz hizmet sunabiliyor.

Güvenilir medyum arayışınızda tabi ki bazı önemli detayları araştırıp irdelemeniz gerekiyor. Bu kadar manipüle edilen insanların duyguları veya korkuları üzerinden bu kadar çok maddi kazanç hedeflenen bir meslek daha olmadığını düşünüyoruz.

Öncelikle aradığınız medyum hakkında mümkün olduğu kadar çok bilgi edinin. Hangi eğitimleri almış? ne kadar süredir bu mesleği yapıyor? Hakkında yapılan yorumlar ne diyor?  Burada karşımıza hakkında yapılan eleştirilerle ilgili dikkat etmeniz gereken bir durum var ki genellikle para verilerek satın alınan insanlar tarafından yapılan asılsız yorumlar olabiliyor.

Ülkemizde binin üzerinde medyum olduğunu ve bunların en fazla otuz kadarının vergi levhalı, kendi ofislerinde hizmet veren insanlar olduğunu düşünürsek, gerçek medyum kimdir sorusunun bir cevabını da burada vermiş oluruz. 

Asılsız ithamlar da genelde işinin ehli olan bir avuç medyum üzerinde dönmektedir. Bu asılsız yorumların sahipleri, gerek anlamda ilim sahibi olmadıkları ve işlerini kaybedecekleri korkusu ile çamur at izi kalsın mantığı güderek, asılsız yorumlar yaptırmaktadırlar. 

Geçek Medyum Hangi Özelliklere Sahiptir? Nasıl Anlaşılır?

İlginizi Çekebilir:  Bitcoin İle Ödeme Kabul Eden Medyumlar

Gerçek bir medyum doğuştan gelen yeteneklerini doğanın güçleri ile birleştirerek hizmet verir. Tüm gerçek medyumlar güçlerini doğuştan alırlar ve bunu zamanla veya eğitim alarak geliştirirler. Kendilerini doğru yöntemlerle geliştirebildikleri sürece doğuştan gelen yeteneklerini gerçek anlamda ustalaştırabilirler. 

Özellikle ülkemizde medyumluk üzerinden dönen sahtekarlıklara bakacak olursak gerçek medyum arayışına girmemiz gayet doğal olmalıdır. Yaptığımız araştırmalar ve özellikle kullanıcı yorumlarına bakarak, Medyum Şafak Kibaroğlu Hoca’nın bu işte ehil olduğunu söyleyebiliriz. 

Bebek sayılabilecek yaşta ortaya çıkan yeteneğini çocuk yaşta Mısırda aldığı eğitim ile tamamlayan Medyum Şafak Kibaroğlu:

  • Büyü Bozma
  • Kişiye özel vefk
  • Aşk büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Kısmet kapalılığı

Gibi onlarca farklı hizmeti ile insanların dertlerine derman olmaya devam ediyor.

En çok başvurulan bağlama, kısmet açma, kişiye özel vefk gibi hizmetler için yapılan yüzlerce danışan yorumunu da göz önüne alarak Şafak Kibaroğlu Hoca’nın bu işin ehli olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Gerçek medyumlar insanların iyiliği ve refahı için hizmet eder. Bu onlara doğuştan verilen bir meziyettir ve bu meziyetin karşılığı insanlara bu yeteneği kullanarak destek olmaktır. 

Bu yüzden yaptığımız araştırmalara göre, Medyum Şafak Kibaroğlu yüzlerce medyumun cesaret edemeyeceği bir vizyon sergiliyor ve işinde garanti esasına vurgu yapıyor.

Bu da Medyum Şafak Kibaroğlu Hocanın yeteneklerine ve verdiği hizmete güvendiğini ve gerçek anlamda donanımlı olduğunu gösteriyor. 

Yapılması veya bozulması çok zor olan (saç büyüsü gibi) birçok büyü konusunda uzman olan Medyum Şafak Kibaroğlu yeteneklerini ve güçlerini öncelikle insanların sorunlarına çare olmak amacı ile kullanıyor. Bu da onu maddiyatı ikinci planda tutan ve insan odaklı felsefesi ile gerçek bir medyum sınıfına sokuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.